slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w ośmiokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 480 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 62,5 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 530 tys. zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym osobom ceniącym nowoczesny design, przestronne wnętrza oraz wysoki komfort życia. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: kościołów, dyskontów, marketów, kwiaciarni, bankomatów, poczty, salonów komputerowych, punktów usługowych, przychodni zdrowia, żłobków, przedszkoli, sklepów, szkół.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się urzekającą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje estetycznie urządzonym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem o następującym rozkładzie: pokój dzienny + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka + przedpokój + balkon. Wnętrze oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu przeszło generalny remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1545)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl