slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajęcia Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 69 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 3 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2023 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południe.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu nowoczesnym designem i praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: przedpokój + łazienka z wc + 2 sypialnie + taras + aneks kuchenny + salon. Luksusowy apartament na wynajem jest kompletnie nowy i dotychczas nie był zamieszkały. Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje lokatorom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (monitoring), ale również komfortu i wygody.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia oczarowuje wspaniałą, zieloną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Wokół cisza i spokój. Rodzince z małymi dziećmi docenią na pewno place zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani – miejsce parkingowe i szybki dojazd do centrum. Wszystkich z pewnością ucieszą przepiękne drzewa, nasadzenia oraz ozdobne krzewy. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może przepięknym tarasem oraz przynależnym pomieszczeniem gospodarczym.

Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajmu. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 4 000 zł + jednorazowa, bezzwrotna opłata dla biura z tytułu pośrednictwa.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6051)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl