slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Mielec

Apartament na sprzedaż Mielec

Luksusowy apartament na sprzedaż w Mielcu (podkarpackie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 399 tys. zł i powierzchnia 48 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 313 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż spełnia oczekiwania najbardziej wymagających i zamożnych klientów, którzy przyzwyczajeni są do życia na europejskim poziomie w otoczeniu wygód i udogodnień. Luksusowy apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury. Znajdziemy tu szkoły, przychodnie zdrowia, obiekty kultu religijnego, szpital, policję, urzędy, galerie handlowe, delikatesy, dyskonty popularnych marek, markety, sklepy, punkty usługowe. Okolica uchodzi nie tylko za malowniczą i zieloną, ale również spokojną, cichą i bezpieczną. Rodziny posiadające samochód zainteresują liczne miejsca parkingowe przy budynku oraz na nieodległym, ogólnodostępnym parkingu.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto odremontowanym, kameralnym i gustownie wyposażonym wnętrzem. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: przedpokój, wc, łazienkę, kuchnię, 2 pokoje, aneks kuchenny, pokój dzienny. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani oferowanym na sprzedaż ekskluzywnym apartamentem, to serdecznie zapraszamy do kontaktu mejlowego w celu ustalenia terminu prezentacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (060-170)

Kontakt:
e-mail: m.pawelak@wgn.pl