slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). 1 pokój / kawalerka / studio. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 439 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 28 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 15 679 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z przynależnym, naziemnym miejscem postojowym (dodatkowo płatne 30 tys. zł). Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze dba domofon oraz zbliżeniowy brelok. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany majętnym klientom: bogatym singlom, parom oraz dobrze sytuowanym inwestorom. Na rodziny z małymi dziećmi czekają bezpieczne place zabaw oraz strefy rekreacyjne.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto doskonałą lokalizacją w cichej, zielonej i uroczej okolicy. Okolica uważana jest za nowoczesną i gwarantuje szybki dostęp do bogatej infrastruktury: punktów usługowych, sklepów, żłobków, przedszkoli, placów zabaw, szkół, stref fitness i salonów kosmetycznych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa na tle konkurencyjnych ofert estetycznie urządzonym wnętrzem z funkcjonalnym układem pokoi: aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + przedpokój + balkon + łazienka. Wnętrze przepięknie wyremontowane i nigdy wcześniej nie było zamieszkiwane. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu lub kredytu na zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1859)

Kontakt:
e-mail: m.zolnowski@wgn.pl