slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2016, a także imponująca cena 599 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o jednej kondygnacji i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 59,08 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 139 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany zamożnym rodzinom, dobrze sytuowanym parom, a także majętnym, młodym profesjonalistom poszukującym swojego miejsca na Ziemi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją na terenie szybko rozwijającej się dzielnicy, gdzie w zasięgu ręki mamy wszystko, co potrzebne do komfortowego życia w mieście: punkty usługowe, sklepy, miejsca rekreacji, restauracje, kawiarnie. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać przemyślany rozkład pokoi i pomieszczeń: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie.

Luksusowy apartament do sprzedaży uważany jest za „perłę” na lokalnym rynku nieruchomości. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje nowocześnie urządzonym i zaaranżowanym wnętrzem. Luksusowy apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Pamiętaj, że współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-565)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl