slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Playa Flamenca)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Playa Flamenca)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Playa Flamenca (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, czterokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 17 307 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2023. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 75 m2. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek pierwotny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na południowy zachód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,298 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje przyszłym mieszkańcom nie tylko wygodę i komfort, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja, natomiast bezpieczeństwo zapewniają m.in. antywłamaniowe drzwi. Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską oraz miejscem parkingowym.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest umeblowany i wyposażony w sprzęt AGD. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nobilitującą lokalizacją na terenie nowego kompleksu deweloperskiego z siłowniami, basenami, jacuzzi, saunami, placami zabaw. Znajdziemy tu również rozległe tereny zielone. W okolicy nie brakuje typowo miejskiej infrastruktury: restauracji, kawiarni, supermarketów dużych sieci, usług gastronomicznych, transportowych, rekreacyjnych, szpitala, szkół. Blisko na plażę. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ponadto oszałamiającym widokiem z okien na morze.

Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Zajmujemy się także obsługą najmu nieruchomości należących do naszych osób. WGN gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9856)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl