widok z salonu na kuchnię i jadalnię w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 67,36 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 907 zł/m2. Budynek z 2012 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 600 tys. zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją w niezwykle klimatycznym punkcie miasta. Okolica uchodzi za bezpieczną i cichą. Dużą atrakcją jest bliskość zbiornika wodnego i naturalnych terenów zielonych. W pobliżu niezbędna do codziennego życia infrastruktura: szkoły, sklepy, przychodnie lekarskie etc. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: aneks kuchenny 3 sypialnie + balkon + salon + łazienka z wc + przedpokój. Warto podkreślić, że do ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż przynależą dwie wygodne komórki lokatorskie. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszą się z licznych, ogólnodostępnych miejsc postojowych.

Luksusowy apartament na sprzedaż to doskonałe miejsce do życia zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób doceniających przestrzeń. W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-211)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl