nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu do sprzedaży Radomsko

Apartament na sprzedaż Radomsko

Luksusowy apartament na sprzedaż w Radomsku (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 251 282 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 46,62 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 390 zł/m2. Standard deweloperski. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nie tylko swoją fantastyczną lokalizacją na terenie spokojnego osiedla, ale i olbrzymim potencjałem aranżacyjnym (możliwość adaptacji pod osobiste zapotrzebowanie łącznie z opcją łączenia kilku lokali w jeden. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: aneks kuchenny + hol + łazienka z wc + balkon + salon + sypialnia. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży wyposażona zostało we wszystkie niezbędne instalacje: prąd, woda, kanalizacja, telewizja, internet. Także w aneksie kuchennym znajdziemy punkt prądowy 400V z przeznaczeniem do podłączenia indukcji. Z myślą o Klientach WGN Nieruchomości Radomsko przygotowaliśmy specjalną ofertę: 10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin Częstochowa. Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy pobliski parking.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależną komórką lokatorską. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją zieloną lokalizacją i stanowi doskonałą propozycję dla pracującego małżeństwa z uczącymi się dziećmi.  WGN Radomsko załatwia wszelkie formalności związane z otrzymaniem kredytu hipotecznego – 15 banków do wyboru. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantuję obsługę notarialną, a dzięki współpracy z bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (187-926)

Kontakt:
e-mail: d.wlodara@wgn.pl