2 ujęcia komfortowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia Legnica (okolice)

Apartament na wynajem Legnica (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 46 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien oraz stosunkowo niedawny rok budowy 2012. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na pierwszym piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o jednej kondygnacji. Minimalny okres wynajmu tego luksusowego apartamentu to sześć miesięcy. Właściciel preferuje najem okazjonalny. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia łącznie z przynależnym miejscem parkingowym i funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym. Wnętrze oferowanego do wynajmu luksusowego apartamentu jest całkowicie umeblowane i wyposażone nie tylko w sprzęty RTV/AGD, ale także przedmioty codziennego użytku. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + jadalnia + pokój dzienny.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3346)

Kontakt:
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl