slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 555 555 zł (11 111 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 50 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim komfortowym, eleganckim i prestiżowym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
– korytarz;
– łazienka;
– garderoba;
– pokój dla dziecka;
– sypialnia;
– balkon;
– aneks kuchenny;
– pokój dzienny.
Osoby zmotoryzowane zainteresuję naziemne miejsce parkingowe (w cenie) plus opcja wynajęcia drugiego (do negocjacji). Olbrzymim udogodnieniem dla wszystkich lokatorów jest z pewnością duża komórka lokatorska.

Luksusowy apartament do sprzedaż olśniewa także atrakcyjną lokalizacją w sąsiedztwie sklepów, dyskontów popularnych sieci, słynnego centrum handlowego, trójmiejskiej obwodnicy itp. W najbliższej okolicy znajdziemy również dużo zieleni. Zapraszamy serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1186)

Kontakt:
e-mail: w.pstragowska@wgn.pl