slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Apartament do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskiej, czterokondygnacyjnej kamienicy. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 6 359 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 62,75 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien na północny wschód, adekwatną do zastanego luksusu cenę 399 tys. zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy komfort, wygodę i liczne udogodnienia, ale także wysoki stopień bezpieczeństwa (szyfrowany domofon, monitoring). Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim starannie odremontowanym wnętrzem z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz elektrycznej. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu obejmuje wyposażenie plus pełne umeblowanie.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje swoją atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, przedszkoli, parków, placów zabaw, obiektów kultu religijnego. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– przedpokój;
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– sypialnia;
– balkon;
pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje ponadto słonecznym balkonem i modną aranżacją wnętrza. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-377)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl