slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Apartament do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2009, a także imponująca cena 379 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 47,75 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 7 937 zł/m2. Rynek wtórny. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż podlega negocjacjom.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoją doskonałą lokalizacją w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy plac zabaw + sklepy + przychodnię zdrowia + żłobek + szkoły + przedszkola. Posiadacze aut docenią zarówno szybki dojazd do centrum, jak i liczne bezpłatne miejsca parkingowe. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu wciąż pozostaje do negocjacji i obejmuje większość umeblowania + meble kuchenne + sprzęt AGD.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastycznym, przestronnym i komfortowym wnętrzem z wygodnym rozkładem pomieszczeń: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + aneks kuchenny + 2 balkony + pokój dzienny.

Serdecznie polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Doradca ds. Nieruchomości nr. licencji 28058. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej i kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3222)

Kontakt:
e-mail: v.nowak@wgn.pl