slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Apartament do sprzedaży Gdynia (okolice)

Luksusowy apartament na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 717 tys. zł (7 170 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2018 roku o dwóch kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 100 m2, na której zaaranżowano pięć pokoi. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na północny zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem oraz możliwościami. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi nie tylko ekskluzywną przestrzeń do życia, ale przede wszystkim luksusowe miejsce, gdzie każdy dzień można zacząć od spokojnej kawy z widokiem na zieleń, mając jednocześnie pewność, że wszystko, co potrzebne, jest na wyciągnięcie ręki (przedszkola, sklepy, szkoły). Ekskluzywny apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które oczekują najwyższego standardu życia w cichym i spokojnym otoczeniu. Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z dwoma miejscami parkingowymi na zamkniętym terenie.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż poszczycić się może wspaniałą, pełną zieleni lokalizacją, która gwarantuje szybki dojazd do całego Trójmiasta. Na koniec warto nadmienić, że ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje zaaranżowanym w nowoczesnym stylu wnętrzem: kuchnia + pokój dzienny + 4 sypialnie + przedpokój + łazienka. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Nie przegap tej wyjątkowej szansy. Niezwłocznie skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia się na prezentację i osobiste doświadczenie unikalnego charakteru tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-525)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl