slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, a także imponująca cena 295 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 59,1 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 4 992 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy, w spokojnym sąsiedztwie. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy lubianą przez mieszkańców galerię handlową, liczne sklepy, markety, szkoły, baseny i punkty usługowo-handlowe. Wielbiciele wypoczynku na świeżym powietrzu docenią pobliskie jezioro oraz tereny zielone.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z wyposażeniem. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ciekawą aranżacją wnętrza, efektownym balkonem, a także przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: balkon + wc + łazienka + przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty, a także uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-401)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl