slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Apartament na sprzedaż Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 8 769 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 54,74 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 480 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu zawiera większość wyposażenia. Właścicieli aut zainteresuje przynależne miejsce postojowe przed budynkiem.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaskakuje rewelacyjną lokalizacją w pobliżu licznych sklepów, szkół, punktów usługowych. Warto podkreślić, że lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do centrum i pozostałych dzielnic. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się na terenie nowo wybudowanego, komfortowego i zamkniętego osiedla. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring + ochrona.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się stylowo wykończonym wnętrzem, w skład którego wchodzi: aneks kuchenny + sypialnia + pokój kąpielowy + pokój dzienny + balkon + przedpokój. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3085)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl