slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Apartament na sprzedaż Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 63,4 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – północ – wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 659 zł/m2, co daje 549 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 3 pokoi.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom życie jak z hollywoodzkiego filmu wśród niezliczonej ilości luksusów, wygód i udogodnień. Luksusowy apartament do sprzedaży zapewnia poczucie bezpieczeństwa, nad czym czuwa cyfrowy domofon + antywłamaniowe drzwi wejściowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż łącznie z:
– markowym sprzętem AGD;
– zabudowaną kuchnią;
– szafami w zabudowie;
– wyposażeniem (po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem).

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert nowoczesnym designem i przemyślanym układem pomieszczeń: kuchnia + pokój dzienny + łazienka + sypialnia + pokój + przedpokój. Ciekawie we wnętrzu prezentuje się nowoczesne, oświetlenie LED-owe. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą 2 piwnice. Na zmotoryzowanych czekają z kolei liczne miejsca postojowe w podwórzu kamienicy. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się fantastyczny widok na bolesławieckie fontanny oraz Ratusz.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa elitarną lokalizacją w ścisłym centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Usługa bezpłatna. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz luksusowego apartamentu za naszym pośrednictwem. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu, jak i innych. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Skontaktuj się z nami już teraz i umów się na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14368)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl