slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 1 600 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 52 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać dwa pokoje oraz niedawny rok budowy 2011. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na parterze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o dwóch kondygnacjach.

Luksusowy apartament do wynajęcia oferuje lokatorom nie tylko komfort na najwyższym poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa. O to ostatnie dba instalacja alarmowa. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się eleganckim wnętrzem z następującym układem:
– łazienka z wc;
– kuchnia;
– sypialnia;
– pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca potencjałem komercyjnym, ponieważ perfekcyjnie nadaje się pod prestiżową siedzibę firmy albo biuro. Dużym udogodnieniem jest tu osobne wejście z zewnątrz, a także lokalizacja w przyziemiu. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13947)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl