slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Poznań

Apartament do wynajęcia Poznań

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 100 zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na zachód.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoim estetycznie wykończonym wnętrzem. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może fantastyczną lokalizacją z dobrym dojazdem zarówno do centrum, jak i do pozostałych dzielnic. Nieopodal znajdziemy sklepy, piekarnie, gabinety lekarskie, punkty usługowe. Na Starym Rynek dojdziemy w mniej niż kwadrans.

Ekskluzywny apartament na wynajem doskonale nadaje się dla zamożnych par i singli. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi obejmuje: salon + aneks kuchenny + sypialnię + garderobę + łazienkę + korytarz + balkon. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich mieszkańców jest domofon.

Luksusowy apartament do wynajęcia na co najmniej 12 miesięcy dla osób bez zwierząt. Ekskluzywny apartament do wynajmu tylko na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego” (koszt ponosi najemca). Wymagane ubezpieczenie OC najemcy (koszt ok. 150 zł/rok). W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 000 zł. Nr licencji agenta prowadzącego ofertę – 24516. Grupa WGN Największy Polski Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Krauthofera 18 lok. 56. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone (057-74)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl