slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 64 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 375 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 280 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert na pewno swoją perfekcyjnie skomunikowaną z centrum miasta lokalizacją. Znajdziemy tu liczne sklepy, punkty usługowe, ale też parki, a nawet las. Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu docenią z pewnością ścieżki rowerowe. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje częściowe umeblowanie łącznie z wyposażoną kuchnią + sprzęt AGD. Warto również dodać, że do oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przynależy piwnica.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarować może także zaaranżowanym na europejskim poziomie wnętrzem: łazienka z wc, kuchnia, pokój, sypialnia, pokój dzienny. Ciekawym dodatkiem podnoszącym prestiż oferty jest na pewno przynależny do luksusowego apartamentu na sprzedaż piękny ogród. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN.

Gwarantujemy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-298)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl