slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Fuengirola)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Fuengirola (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 7 578 035 zł (49 855 zł/m2, cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o pięciu kondygnacjach. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 152 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom najwyższy poziom życia w komforcie i wygodzie. Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowano w nowoczesnym, designerskim stylu. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży koniecznie należy dodać również doskonałą lokalizacją z szybkim dojazdem na plażę, na lotnisko, do pól golfowych, a także sieci głównych dróg. Luksusowy apartament na sprzedaż oferuje swoim domownikom niezapomniane widoki z okien na morze oraz wybrzeże. Lokalizacja daje również duże poczucie intymności. Panuje tu niczym niezmącona cisza i spokój. W poczet zalet warto dodać otaczające ekskluzywny apartament do sprzedaży egzotyczne ogrody.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-94)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl