slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (Benalmadena)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Benalmadena (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 1 060 472 zł i powierzchnia 93 m2 (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 403 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się w pierwszej kolejności fantastyczną lokalizacją na terenie elitarnego kompleksu gwarantującego komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa słonecznym tarasem. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż koniecznie należy dodać zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wnętrze. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może bliskością bogatego zaplecza handlowo-usługowego:
– supermarketów;
– punktów usługowych;
– sklepów;
– szkół;
– terenów sportowych;
– terenów rekreacyjnych.
Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd zarówno na lotnisko, jak i do głównych tras. Z okien rozpościerają się zapierające dech w piersiach widoki na Morze Śródziemne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-304)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl