slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Apartament na sprzedaż Cypr (Gazimagusa)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gazimagusa (Cypr). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 35 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku zachodnim i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 059 zł/m2. Budynek o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego ukończony zostanie w z 2025 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 457 050 zł i przemyślanym rozkładem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu mieszkaniowego z wieloma udogodnieniami w częściach wspólnych. Są tu dla przykładu: mini stawy + restauracje + sauny + kluby fitness + korty tenisowe + łaźnie tureckie + markety + bary + baseny. Rodziny posiadające samochód ucieszy parking. Dość powiedzieć, że okolica uchodzi za jedną z najbardziej poszukiwanych na całej wyspie. Na plażę spacerem dojdziemy w kilka minut.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje także gustownie zaprojektowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy: aneks kuchenny + balkon + salon/sypialnię + łazienkę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się swoim potencjałem. Świetnie nadaje się pod lokatę kapitału i zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym wynajmie albo/i odsprzedaży z zyskiem.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-518)

Kontakt:
e-mail: a.ploszaj@wgn.pl