slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Kalisz

Apartament do wynajęcia Kalisz

Luksusowy apartament do wynajmu w Kaliszu (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życiaoraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze z korzystną ekspozycją okien na południowy zachód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 1-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 60 metrach kwadratowych.

Luksusowy apartament na wynajem olśniewa elitarną lokalizacją w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa nowoczesnym wnętrzem o następującym rozkładzie:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia luksusowego apartamentu są estetycznie zaaranżowane (zostają widoczne na zdjęciach meble). Ekskluzywny apartament do wynajmu kompletnie nowy i dotychczas przez nikogo niezamieszkały. Nowi lokatorzy mają możliwość korzystania ze znajdującego się w częściach wspólnych ogrodu. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 2 350 zł + jednorazowa prowizja dla biura. Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się atrakcyjną lokalizację w pobliżu sklepów, marketów, dyskontów, stacji paliw, szkół, parków etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1537)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl