slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Bolesławiec

Apartament na wynajem Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 1-kondygnacyjnym budynku willowym z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 2 600 zł/m-c i powierzchnia 50 m2. Luksusowy apartament na wynajem dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się do zamieszkania przez nowych najemców. Budynek oddany do użytku w 2015 roku.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu swoim przepięknie zaaranżowanym na 2 poziomach wnętrzem. Ekskluzywny apartament do wynajmu olśniewa także fantastyczną lokalizacją blisko centrum. Wokół rozległe tereny zielone. Nie brakuje tu również tak potrzebnych w codziennym życiu: sklepów, przedszkoli, restauracji etc.

Luksusowy apartament do wynajęcia doskonale nadaje się dla zamożnych klientów ceniących najwyższy standard, wygodę, prestiż oraz spokój i bezpieczeństwo. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
PARTER: salon + aneks kuchenny + łazienka;
PIĘTRO: sypialnia z wc.
Luksusowy apartament do wynajmu gustownie umeblowany. Dużą zaletą ekskluzywnego apartamentu na wynajem jest możliwość korzystania z bajkowego ogrodu.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Ekskluzywny apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”.  W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu do wynajęcia skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13909)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl