słoneczny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Pilar De La Horadad)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Pilar De La Horadad)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Pilar De La Horadad (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 9 320 zł/m2. Budynek z 2019 roku o dwóch kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 773 570 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom naprawdę wysoki poziom życia. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera funkcjonalny układ pomieszczeń i bardzo niskie koszty utrzymania. Kolejnym atutem jest z pewnością doskonała znakomita lokalizacja na obszarze, gdzie przez ponad 320 dni w roku świeci słońce, a średnia temperatura latem sięga +29 stopni C. (w zimie +15 st. C.). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie nowoczesnego, wytwornego i kameralnego osiedla. Na wyciągnięcie ręki: ścieżki rowerowe, obiekty kultu religijnego, place zabaw, apteki, liczne sklepy.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-446)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl