po lewej luksusowy salon, po prawej sypialnia w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 46 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2018 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Luksusowy apartament na wynajem gwarantujący domownikom najwyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i prestiżu (obecność consierge’a). Przyszli najemcy tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia będą mogli wynająć miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały zaaranżowane przez projektanta i obejmują: pokój dzienny + aneks kuchenny + łazienkę z wc + przedpokój + pokój dzienny + sypialnię. Luksusowy apartament na wynajem mieści się w unikatowej lokalizacji, blisko słynnych Wałów Chrobrego oraz centrów handlowych.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu do wynajmu i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11789)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl