ogromny pokój dzienny w luksusowym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Apartament na sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torreviej (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 10 953 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 2019. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 63 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 690 060 zł oraz położenie na parterze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje przemyślanym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym: 2 sypialnie + pokój dzienny + taras + 2 łazienki + kuchnię. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje nowym domownikom życia na światowym poziomie. Lokatorzy będą mogli swobodnie korzystać z wielu udogodnień, jak na przykład basen w częściach wspólnych. Długą listę zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka znakomita lokalizacja w typowo śródziemnomorskim klimacie. Blisko do morza, zatok z palmami, barów, wykwintnych restauracji i sklepów. Nie można też zapomnieć o słynnym „Parque de las Naciones”, gdzie można podziwiać urokliwą kapliczkę, reprodukcję mapy Europy i małe jezioro z kaczkami, żółwiami i kolorowymi karpiami.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-447)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl