przestronny pokój dzienny w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Apartament na sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Torreviej (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 690 060 zł i powierzchnia 63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 953 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + 2 łazienki + 2 sypialnie + taras. Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia nowym przyszłym właścicielom wysoki poziom życia. Lokatorzy będą mogli swobodnie korzystać z licznych udogodnień, jak na przykład basen w częściach wspólnych. Długa listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka atrakcyjna lokalizacja w typowo śródziemnomorskim klimacie. Blisko morze. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy przepiękne zatoki z palmami, bary, restauracje i sklepy. Nie można też zapomnieć o słynnym „Parque de las Naciones”, gdzie można podziwiać urokliwą kapliczkę, reprodukcję mapy Europy, oraz małe jezioro z kaczkami, żółwiami i kolorowymi karpiami.

Nasze biuro gwarantuje kompleksową obsługę klienta: prezentacje luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-447)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl