slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 86 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku północ – południe – wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 13 372 zł/m2. Budynek z 2018 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1,15 mln zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności elitarną lokalizacją na terenie prywatnego, ogrodzonego i monitorowanego osiedla. Rodziny z małymi dziećmi zainteresuje na pewno bezpieczny plac zabaw. W najbliższej okolicy dużo zieleni, drzew, nasadzeń, a także krzewów ozdobnych. Okolica uważana jest za spokojną, mimo że mieści się parę minut od centrum miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem z praktycznym rozkładem pokoi i pomieszczeń: korytarz + pokój dzienny + kuchnia + taras + łazienka + jadalnia + 2 sypialnie + wc + pomieszczenie gospodarcze + garderoba. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera stałe wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnymi:
– pomieszczeniem gospodarczym (dodatkowo płatne 20 tys. zł);
– miejscem parkingowym w podziemiach (dodatkowo płatne 70 tys. zł).

Luksusowy apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa, ale również komfortu i wygody (ogrzewanie podłogowe + klimatyzacja). Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w ponadczasowym designie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony został pod nadzorem architekta wnętrz przy użyciu najwyższej klasy materiałów wykończeniowych z dbałością o detale. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca oryginalnością, funkcjonalnością oraz starannością wykonania.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przepięknie urządzonym i całkowicie wyposażonym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. Prezentacja ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tylko po wcześniejszym umówieniu z pośrednikiem. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6101)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl