slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Punta Prima)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Punta Prima (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2018, a także imponująca cena 834 750 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na trzecim piętrze i liczy 135 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 183 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego i cenionego przez naszych stałych klientów programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Właściciele aut docenią garaż. Przyszli domownicy będą mogli bez skrępowania korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych basenu. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom ogromne poczucie komfortu i zapewnia bezpieczeństwo. O to pierwsze dba m.in. klimatyzacja, natomiast gwarancją bezpieczeństwa są solidne, antywłamaniowe drzwi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + łazienka + 2 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również imponującym widokiem na morze. Unikatowa lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się bardzo blisko plaży (350 m), w sąsiedztwie wielu turystycznych atrakcji. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9094)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl