slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Apartament do wynajmu Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament na wynajem Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 50 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na V piętrze w budynku z 1989 roku. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 1 800 zł/m-c, 2 pokoje oraz lokalizacja w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament do wynajmu zachwyca swoją znakomitą lokalizacją w centrum osiedla. Ekskluzywny apartament na wynajem jest gotowy do wprowadzenia się nowych najemców, a jego wnętrze pachnące i czyste:
– sypialnia
– salon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– korytarz
– loggia.
Rodziny posiadające samochód na pewno docenią liczne miejsca parkingowe pod blokiem.

W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł oraz jednorazową, bezzwrotną opłatę za pośrednictwo dla biura. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5596)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl