slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Zenia, Orihuela Costa)

Apartament na sprzedaż Hiszpania (La Zenia, Orihuela Costa)

Luksusowy apartament na sprzedaż w La Zenia, Orihuela Costa (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 607 500 zł (8 438 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o trzech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Drugie piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa elegancką powierzchnią i kompletnie umeblowanym wnętrzem. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także unikalną lokalizacją niecały kilometr od morza. W zasięgu wzroku znajdziemy plażę oraz nadmorską infrastrukturę. Są tu bary serwujące lokalne przysmaki, wykwintne restauracje i dyskoteki. Nie brakuje też niezbędnych do codziennego życia sklepów i centr handlowych. Warto podkreślić, że okolica uchodzi jest za jedną z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w całej Hiszpanii.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 3 sypialnie + łazienka + taras + kuchnia + pokój gościnny. Luksusowy apartament na sprzedaż w ramach popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii, pomagamy klientom znaleźć ekskluzywny apartament spełniający ich wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8912)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl