slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Torreviej)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Torreviej (Hiszpania). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na drugim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 91,63 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 028 zł/m2, co daje 735 630 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku pierwotnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje wszystkich swoją rewelacyjną lokalizacją wśród rozwiniętej infrastruktury. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy liczne restauracje, sklepy, bary, parki, miejsca rozrywki, atrakcje turystyczne etc. Blisko stąd również na plażę. W częściach wspólnych apartamentowca, w którym znajduje się oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament, znajdziemy basen, skąd podziwiać można olśniewające widoki na morze i góry.

Luksusowy apartament na sprzedaż o zaskakującym potencjale – rewelacyjne nadaje się bowiem zarówno do całorocznego zamieszkania, jak i na wakacyjny odpoczynek. Ekskluzywny apartament do sprzedaży tworzą:
– 2 łazienki;
– 2 sypialnie;
– pokój dzienny;
– kuchnia;
– taras.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że tutejszy klimat uchodzi za jeden z najzdrowszych na świecie.

Luksusowy apartament na sprzedaż zakwalifikowany został do elitarnego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje starannie wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-116)

Kontakt:
e-mail: e.boloz@wgn.pl