slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Kaliszu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 5-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 3 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 7 092 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,3 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 378 000 zł oraz położenie na I piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się komfortowym i eleganckim wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń obejmującym:
– pokój dzienny
– kuchnię
– sypialnię
– garderobę
– pokój
– łazienkę z wc
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł kapitalny remont. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono całą instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz kaloryfery. Wstawiono też nowe okna PCV. Warto podkreślić, że w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie wszystko jest nowe, nie używane i na gwarancji. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią parking dla mieszkańców.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto fantastyczną lokalizacją w otoczeniu wielu sklepów, marketów, szkół itp. Serdecznie zapraszamy na prezentacje tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1185)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl