slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Luksusowy apartament na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 285 000 zł (5 954 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 4 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 47,87 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. IV piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa starannie zaaranżowanym i odremontowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka.
Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną, zamontowano nowe oświetlenie w pokojach, podwieszane sufity w łazience i przedpokoju wraz z punktami LED, które dają dużo światła, położone gładzie, wykonano wylewki betonowe na podłodze, wstawiono nowe meble kuchenne itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoją atrakcyjną lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Blisko park z dużą ilością zieleni. Nie brakuje tu również niezbędnej do codziennego życia infrastruktury, tj. sklepów, przedszkoli, żłobków etc. Cena oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu podlega wciąż negocjacjom.

Przygotowujemy wszystkie dokumenty wymagane do transakcji sprzedaży tego ekskluzywnego apartamentu. Luksusowy apartament na sprzedaż jest bez obciążeń. Odrębna własność lokalu. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu – wszystkie banki w jednym miejscu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4480)

Kontakt:
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl