slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Szczecin

Apartament do wynajęcia Szczecin

Luksusowy apartament do wynajmu w Szczecinie (zachodniopomorskie). Funkcjonalny rozkład 4 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2013 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na I piętrze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 5 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 89,72 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia znajduje się w prestiżowej lokalizacji, na Starym Mieście, nieopodal słynnych, szczecińskich Bulwarów. Nieopodal wykwintne restauracje, duże centra handlowe, sklepy itp. Luksusowy apartament do wynajmu zapewnia wszystkim swoim najemcom duże poczucie komfortu i bezpieczeństwa, o co dba między innymi rozprowadzona klimatyzacja. Ekskluzywny apartament na wynajem o ogromnym potencjale – świetnie nadaje się do prowadzenia w jego wnętrzu działalności komercyjnej, jak np. biuro.

Luksusowy apartament do wynajęcia składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– jadalnia
– kuchnia
– 3 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– wc.
Wnętrze oferowanego do wynajmu ekskluzywnego apartamentu są kompletnie umeblowane. Z okien roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Odrę i wspomniane już Szczecińskie Bulwary. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13161)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl