slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 335 000 zł (6 837 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 49 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim odremontowanym, eleganckim i komfortowym wnętrzem z podziałem na następujące pokoje i pomieszczenia:
– salon;
– balkon;
– kuchnia;
– sypialnia;
– pokój;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Osoby zmotoryzowane docenią bezpłatny parking pod blokiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje także fantastyczną lokalizacją blisko bogatej infrastruktury: szkół, sklepów, przedszkoli, obiektów sportowych, gabinetów weterynaryjnych, aptek, dyskontów popularnych sieci etc. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na jego zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1229)

Kontakt:
e-mail: d.konopinska@wgn.pl