slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Apartament na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 83,18 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 4 689 zł/m2. Kamienica o 3 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 390 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoim komfortowym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku: salon + sypialnia + pokój + kuchnia + przedpokój + łazienka z wc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. W częściach wspólnych znajdziemy siłownię oraz rowerownię. Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont wraz z wymianą instalacji wodno- kanalizacyjnej i elektrycznej. Cena oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu zawiera częściowe umeblowanie + nowocześnie wyposażoną kuchnię + sprzęt AGD.

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a przy transakcji zapewniamy obsługę notarialną. Zapraszamy serdecznie na prezentację luksusowego apartamentu na sprzedaż. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-295)

Kontakt:
e-mail: n.wielgosz@wgn.pl