slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Apartament do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowy apartament na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południe, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Standard deweloperski. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2022, a także imponująca cena 353 623 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 56,22 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 290 zł/m2. Rynek pierwotny.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom nie tylko najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi + domofon + zamknięte osiedle), ale również wygody i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa rewelacyjną lokalizacją w topowej lokalizacji, nieopodal autostrady i obwodnicy. Okolica niezwykle zielona. Znajdziemy tu rozległe tereny rekreacyjne. Nie brakuje także tak potrzebnych w codziennym życiu sklepów, przedszkoli, żłobków, przychodni zdrowia etc. Wielbiciele dwóch kółek docenią na pewno rowerownię. Rodziny posiadające więcej pojazdów zainteresują liczne miejsca postojowe na terenie inwestycji (miejsca parkingowe i komórki lokatorskie za dopłatą).

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się wewnątrz klasycznie zaprojektowanego budynku o eleganckiej i ponadczasowej formie architektonicznej. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także przemyślanym rozkładem pokoi i pomieszczeń: 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka z wc + przedpokój + balkon/taras + aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie u agentów WGN. Zdjęcia pokazują propozycję aranżacji kuchni, pokoju gościnnego i przedpokoju. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko aktualne oferty. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę banków.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5394)

Kontakt:
e-mail: bartosz.glaza@wgnpiotrkow.pl