slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Kalisz

Apartament do sprzedaży Kalisz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kaliszu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2023, a także imponująca cena 450 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o sześciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na czwartym piętrze i liczy 42,7 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 539 zł/m2. Rynek pierwotny. Dołączone zdjęcia prezentują lokal o podobnym rozkładzie w bloku obok.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w utrzymaniu (niski czynsz). Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnymi:
– miejscem postojowym w hali garażowej (dodatkowo płatne 40 tys. zł);
– komórką lokatorską (dodatkowo płatne 10 tys. zł).
Nowi lokatorzy będą mogli również korzystać ze znajdującego się w częściach wspólnych (na dachu) tarasu widokowego, skąd niezwykle imponująco prezentuje się panorama miasta oraz rozległe tereny zielone.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert także fenomenalną lokalizacją w otoczeniu szkół, przedszkoli, szpitala, kwiaciarni, stacji paliw, galerii handlowych, marketów, sklepów, punktów usługowych etc. Blisko stąd do centrum i do parku. Luksusowy apartament do sprzedaży oczarowuje zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem: balkon, łazienka, pokój, sypialnia, aneks kuchenny, pokój dzienny, przedpokój. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy standard życia, komfort i wygodę w otoczeniu nowoczesnych wnętrz. Warto na koniec podkreślić, że za projekt wnętrza tego luksusowego apartamentu na sprzedaż odpowiada profesjonalny projektant.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1534)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl