slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Apartament do wynajęcia Gdynia (okolice)

Ekskluzywny apartament do wynajmu w okolicach Gdyni (pomorskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najemców bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 52,2 m2 z podziałem na trzy pokoje w dwukondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2008 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na południowy zachód.

Ekskluzywny apartament na wynajem objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Rodziny posiadające samochód docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa już od przekroczenia progu przepięknie urządzonym wnętrzem o następującym układzie: gabinet, garderoba, sypialnia, łazienka, aneks kuchenny, balkon, pokój dzienny.

Luksusowy apartament do wynajmu jest całkowicie umeblowany w wysokim standardzie. Luksusowy apartament na wynajem olśniewa elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego, zamkniętego, monitorowanego osiedla w centrum. Okolica uważana jest za niebywale spokojną i bezpieczną. Nieopodal punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, apteki, sklepy, parki, opieka medyczna, przedszkola, szkoły, kwiaciarnia, centrum handlowe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-490)

Kontakt:
e-mail: a.musula@wgn.pl