slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Koninie (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2014, a także imponująca cena 579 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o czterech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 56 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 339 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności doskonałą lokalizacją w cichej, spokojnej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy. Luksusowy apartament na sprzedaż całkowicie wykończony w bardzo wysokim standardzie i zaaranżowany zgodnie z najnowszymi trendami. Dominuje tu minimalizm. Praktyczny układ pomieszczeń i pokoi obejmuje: balkon, przedpokój, łazienkę z wc, aneks kuchenny, pokój dzienny, 2 sypialnie. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależny pomieszczenie piwniczne.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) proszę o kontakt mailowy. Polecamy i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-540)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl