slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Apartament na sprzedaż Cypr (Tatlisu)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Tatlisu (Cypr Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 80 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna, jak na cypryjskie warunki, cena za metr kwadratowy – 17 547 zł/m2. Budynek planowany do oddania w 2023 roku o dwóch kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 1 403 730 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje swoim właścicielom zarówno najwyższy komfort (ogrzewanie podłogowe), jak i bezpieczeństwo. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w także niecodziennie spotykanym, pięknym ogrodem i unikatową lokalizacją przy samej plaży. W częściach wspólnych mieszczą się baseny, wellness SPA, centrum fitness oraz restauracja. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się także imponującymi widokami na morze i góry. Ekskluzywny apartament do sprzedaży położony w bajkowej, egzotycznej scenerii.

W przypadku zainteresowania oferowanym na sprzedaż luksusowym apartamentem zapraszamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy wszelkie szczegóły oferty. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo oczarowani tą inwestycją. Podczas transakcji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, dopilnowanie wszelkich formalności związanych z zakupem w obecności prawnika. Zapraszamy również do wspólnych wyjazdów zakupowych w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi luksusowymi apartamentami do sprzedaży. Poznając się osobiście, łatwiej będzie nam dobrać dla Państwa inwestycję marzeń.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-466)

Kontakt:
e-mail: a.krzyszycha@wgn.pl