slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Legnica

Apartament do sprzedaży Legnica

Luksusowy apartament na sprzedaż w Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1980, a także imponująca cena 345 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na II piętrze i liczy 52,2 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 6 609 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca widokowym balkonem, komfortowym wnętrzem oraz praktycznym rozkładem pomieszczeń:
– salon;
– 2 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– przedpokój;
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu przeszło kapitalny remont w 2017 roku. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią zarówno Internet, jak i telewizję kablową.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją wygodną i bezpieczną lokalizacją w pobliżu sklepów, marketów, dyskontów znanych sieci, żłobków, przedszkoli, szkół, placów zabaw, obiektów sportowych, aptek, przychodni zdrowia, szpitala, bankomatów etc. Za bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców odpowiada domofon.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6052)

Kontakt:
e-mail: Legnica@wgn.pl