slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Wrocław

Apartament do wynajmu Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu w we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 62,8 m2 z podziałem na trzy pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,3 tys. zł/m-c. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na parterze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na północ – południe.

Luksusowy apartament do wynajmu tylko w ramach „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartamentu na wynajem wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją perfekcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepów, przedszkoli i szkół. Luksusowy apartament na wynajem przypadnie do gustu wielbicielom aktywnego wypoczynku ze względu na otaczające go ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem agentów WGN. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny + balkon + 2 sypialnie. Ponadto do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy miejsce postojowe + komórka lokatorska. Warto w tym miejscu dodać, że ekskluzywny apartament do wynajmu jest umeblowany oraz wyposażony w sprzęt AGD.

Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15691)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl