slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gdańsk

Apartament na sprzedaż Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 61,39 m2, lokalizacją na pierwszym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 8 532 zł/m2. Budynek z 2021 roku o czterech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 523 779 zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w standardzie deweloperskim. Zdjęcia prezentują wizualizację osiedla i lokalu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo najwyższego stopnia (antywłamaniowe drzwi). Właściciele aut docenią przynależne, naziemne miejsce parkingowe (dodatkowo płatne). Dużym udogodnieniem jest także przynależna piwnica (również dodatkowo płatna).

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa ponadto zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem z ładnym balkonem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury. Rodziny posiadające dzieci docenią place zabaw, szkoły oraz przedszkola. Amatorów aktywnego wypoczynku z kolei zainteresują kluby fitness, korty tenisowe oraz rozległe tereny do uprawiania rowerowej/pieszej turystyki. Wszystkim natomiast przydadzą się pobliskie sklepy, punkty usługowe, poczta, obiekty kultu religijnego, przychodnie zdrowia etc. Mocnym atutem lokalizacji są też pobliskie jeziora. Szybko stąd dojedziemy zarówno na obwodnicę, jak i do centrum. Na uwagę zasługuje na pewno także samo osiedle, na którego terenie mieści się oferowany na sprzedaż luksusowy apartament. Są tu zarówno elementy małej architektury, jak i przepiękne tereny zielone. Okolica uchodzi za poszukiwaną na rynku i jeden z najgorętszych adresów w całym Trójmieście. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1402)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl