slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Słupsk

Apartament na sprzedaż Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 289 tys. zł i powierzchnia 33,7 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 576 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowo-oświatowego (przedszkola, szkoły, hala targowa, punkty usługowe, dyskonty, markety, sklepy). Właściciele aut docenią z pewnością liczne miejsca parkingowe przed budynkiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla majętnych rodzin z dziećmi lub zamożnych, starszych osób (wejście bez barier architektonicznych). Mocną zaletą oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest przynależne pomieszczenie piwniczne.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się kameralnym, odremontowanym i funkcjonalnym wnętrzem zapewniającym domownikom życie na światowym poziomie: łazienka z wc + sypialnia + aneks kuchenny + salon + przedpokój. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje widoczne na zdjęciach wyposażenie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą.

Stosujemy system jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30 letnim doświadczeniu. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na nieruchomości. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notarialną. Więcej ciekawych ofert na wgn.pl. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zapytaj i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-26089)

Kontakt:
e-mail: w.szkrawan@wgn.pl