slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Wrocław

Apartament do wynajęcia Wrocław

Ekskluzywny apartament do wynajmu we Wrocławiu (dolnośląskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 40,92 m2 z podziałem na dwa pokoje w czterokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 7 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na drugim piętrze.

Ekskluzywny apartament do wynajmu oczarowuje w pierwszej kolejności funkcjonalnym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + łazienka + antresola + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny + aneks kuchenny. Rodziny posiadające samochód zainteresuje opcja wynajmu miejsca postojowego w podziemnej kondygnacji (dodatkowo płatne – 500 zł/m-c.). Właściciel luksusowego apartamentu preferuje najem długoterminowy. Publikowane wizualizacje pokazują, jak lokal będzie docelowo wyglądał.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje również niecodziennie spotykaną, funkcjonalną antresolą, gdzie można urządzić miejsce pracy albo dodatkową sypialnię. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa także elitarną lokalizacją przy jednym z największych węzłów komunikacyjnych na Starym Mieście. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd w każdym kierunku miasta oraz na lotnisko. Luksusowy apartament do wynajmu zaaranżowany w industrialnym stylu. Polecam i zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na wgn.pl.

WGN Nieruchomości to największa sieć biur nieruchomości w Polsce, posiadająca swoje przedstawicielstwa w innych krajach. Obecnie skupia ponad 100 biur na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku już 31 lat. Przeprowadziliśmy ponad 225 000 transakcji. Naszych klientów obsługuje ponad 650 agentów nieruchomości. Specjalizujemy w się w obsłudze rynku nieruchomości premium i komercyjnym.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15746)

Kontakt:
e-mail: m.joks@wgn.pl