slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 882 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 48,14 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 235 tys. zł oraz położenie na czwartym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert doskonałą lokalizacją. Nieopodal znajdziemy bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: dyskonty, supermarkety, sklepy, bazary ze zdrową żywnością, żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie zdrowia, galerie handlowe, baseny etc. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się pod zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, lukratywnym wynajmie długoterminowym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym. Na wielbicieli dwóch kółek czeka rowerownia, a na posiadaczy aut – liczne miejsca parkingowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa ponadto przepięknie odremontowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem. Znajdziemy tu: kuchnię + pokój dzienny + sypialnię + łazienkę + przedpokój + balkon. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Polecam i zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-435)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl