slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Apartament na sprzedaż Gruzja (Batumi)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Batumi (Gruzja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 333 300 zł (7 047 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2023 roku o dwudziestu czterech kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 447,3 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż jest komfortowo i estetycznie umeblowany oraz wyposażony w standardzie „pod klucz”. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze oraz góry. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje komfortowym, wytwornym i nowoczesnym wnętrzem z wygodnym rozkładem pomieszczeń i pokoi:
– balkon;
– aneks kuchenny;
– łazienka z wc;
– przedpokój;
– salon;
– sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją nobilitującą lokalizacją na terenie elitarnego osiedla z bogatą ofertą części wspólnych (centrum fitness, restauracja, baseny, kawiarnie, strefy relaksu). W pobliżu morze i port. Ekskluzywny apartament do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się zarówno na użytek własny lub jako bezpieczna lokata kapitału (dochodowy wynajem). Luksusowy apartament na sprzedaż może zostać tym samym powierzony profesjonalnej firmie zajmującej się wynajmem.

W zależności od potrzeb klienta istnieje kilka możliwości podpisania umowy przedwstępnej i różne opcje płatności. Po oddaniu budynku do użytku następuje podpisanie aktu notarialnego przenoszącego prawo własności na apartament, a także udziały w gruncie. Deweloper pomaga w pozyskaniu kredytu w Gruzji w „Banku of Georgia” na bardzo korzystnych warunkach. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowego apartamentu.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji i pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-266)

Kontakt:
e-mail: b.wlodarczyk@wgn.pl