slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Konin (okolice)

Apartament na wynajem Konin (okolice)

Luksusowy apartament do wynajmu w okolicach Konina (wielkopolskie). Funkcjonalny rozkład trzech pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament mieści się w budynku z 2022 roku i doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na parterze. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 3 490 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w jednokondygnacyjnym budynku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 54,6 metra kwadratowego.

Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje swoim luksusowo wyposażonym i umeblowanym wnętrzem. Entuzjaści najnowszych technologii ucieszą się z instalacji światłowodu. Do luksusowego apartamentu do wynajęcia przynależy miejsce parkingowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: wc + taras + 2 sypialnie + pokój dzienny + przedpokój + łazienka + aneks kuchenny. Ciekawostką jest zainstalowany system przywoławczy z całodobową opieką medyczną. Dodatkowo nowi lokatorzy mają możliwość wykupienia dodatkowych usług:
– sprzątanie;
– wymiana pościeli;
– mycie i pielęgnacja w łóżku osoby leżącej;
– dbanie o ogród;
– zaopatrzenie w codzienne zakupy;
– transport;
– wyżywienie;
– dostęp do wspólnych części rekreacyjno-relaksacyjnych;
– udział w różnych zajęciach.

Luksusowy apartament do wynajmu imponuje atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozwiniętego zaplecza rehabilitacyjnego oraz wykwalifikowanej opieki medycznej. Dodatkowo w pobliżu przebiega nitka autostrady A2. To teren nobilitującego kompleksu z tarasem oraz ogrodem. Ekskluzywny apartament na wynajem adresowany do zamożnych, starszych klientów, którzy chcą mieć gwarancję bezpieczeństwa, komfortu, ciszę i spokój.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo atrakcyjnej transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-424)

Kontakt:
e-mail: biuro@Konin.pl